Оголошені номінанти професійної премії, що проходить в рамках “M1 Music Awards”

15 листопада о 19:00 у прямому ефірі М1 Музичний телеканал відбудеться PRO-PARTY церемонії нагородження “M1 Music Awards”, у рамках якої четвертий рік поспіль назвуть імена найкращих професіоналів шоу-бізнесу.
Music Awards

Організатори музичної премії — телеканал М1 і компанія Таврійські Ігри — не змінюють своїй традиції нагороджувати тих, чия робота відбувається за лаштунками сценічного життя.
Цьогорічний список номінантів PRO-PARTY#M1MusicAwards. 4 CЕЗОНИ:

НОМІНАЦІЯ “КЛІПМЕЙКЕР”
— Алан Бадоєв (NK — #этомояночь, ALEKSEEV — «Навсегда», Michelle Andrade — «Musica»)
— Олена Винярська (ДОРОШ — «Ресницами», Олег Винник — «Ты в курсе», ВВ – «Кобіта»)
— Tanu Muino (Время и Стекло — «Тролль», MONATIK & Надя Дорофєєва – «Глубоко…», NK – «LOMALA»)

НОМІНАЦІЯ “ПРОДЮСЕР”
— Олексій Потапенко та Ірина Горова
(Mozgi, Время и Стекло, Michelle Andrade)
— Олександр Горбенко (Олег Винник)
— Юрій Нікітін (НЕАНГЕЛЫ, Kazka, Ольга Горбачова)

НОМІНАЦІЯ “ОПЕРАТОР-ПОСТАНОВНИК”
— Микита Кузьменко (MONATIK & Надя Дорофєєва — «Глубоко…»)
— Олексій Мілокост (Олександр Пономарьов — «Неймовірна»)
— Олександр Земляний (ALEKSEEV — «Сберегу»)

НОМІНАЦІЯ “ПОСТПРОДАКШН”
— A7:TELEVISION (ВВ —«Кобіта», NIKITA LOMAKIN — «#ХАМЕЛЕОН», Олег Винник — «Ты в курсе»)
— Headshot Studio — Юджин, Олексій Веренчик (NK — #этомояночь)
— Роман Онуфрійчук та Алекс Муз (Mozgi — Полюбэ)

НОМІНАЦІЯ “САУНДПРОДЮСЕР”
— Foxx studios (Время и Стекло — «Тролль», Michelle Andrade — «Хватит свистеть», Alyosha — «Текіла»)
— Monatik Chilibi Sound — Дмитро Монатік, Антон Чілібі, Сергій Єрьоменко
(MONATIK & Надя Дорофєєва — «Глубоко…», MONATIK — «То, от чего без ума»)
— Валерій Бебко та Ярослав MAiAK (The Hardkiss — «Кораблі»)

НОМІНАЦІЯ “ХОРЕОГРАФІЯ”
— Денис Стульников (MONATIK & Надя Дорофєєва — «Глубоко…», Michelle Andrade — «Хватит свистеть»)
— Руслан Махов (Время и Стекло — «Тролль»)
— Артур Гаспар (Funking Smoothie — «Get Out»)

НОМІНАЦІЯ “МОНТАЖ”
— Інна Грабар (Оля Цибульська — «Сукня біла»)
— Іларіон Єфремов (Michelle Andrade — «Хватит свистеть»)
— Tanu Muino (Время и Стекло — «Е,Бой»)

НОМІНАЦІЯ “СТИЛІСТ”
— Tanu Muino (MONATIK & Надя Дорофєєва — «Глубоко…»,Время и Стекло — «Тролль», NK — «LOMALA»)
— Олена Винярська (Олег Винник — «Ты в курсе»)
— Яна Чаплигіна (MARUV & BOOSIN — «Drunk Groove», MARUV — «Focus On Me»)

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>